Jdi na obsah Jdi na menu

Příspěvek samostatná stránka

http://www.tco.cz

 

 

U Vágnerů bude další svatba: Těhotnou Terezu požádal přítel o ruku těsně před porodem

29. listopadu 2017 17:18

Tak příští rok bude v rodině Karla Vágnera hodně veselo. Poté, co jeho syn Josef požádal o ruku svoji přítelkyni Marlene a pár chystá veselku, se dočkala i muzikantova dcera Tereza Aster Vágnerová. Ta už je v osmém měsíci těhotenství a těší na prvního potomka, už dopředu prozradila, že to bude holčička.

 

Před pár dny jsme se s Terezou na tohle téma zrovna bavili. "Určitě se vzít chceme, ale není to právě teď v plánu. Ale myslím si, že rodina je pro nás oba velmi důležitá a manželství k tomu patří," svěřila nám Tereza. To, že nejsou s Petrem sezdaní, jim trochu komplikuje život i na úřadech. "Protože nejsme svoji, musíme už příští týden na matriku, abychom vyplnili formulář se jménem pro miminko," svěřila nám.

Sama byla překvapená, když se zanedlouho poté opravdu žádosti o ruku dočkala. "Řekly ANO," postoval na sociální síť snímek Tereziny ruky s navlečeným zásnubním prstýnkem a jejím těhotenským bříškem její partner. 

 

Od dob působení v Rodinných poutech se nezměnil. Tomáš Krejčíř se k herectví už nejspíš nevrátí. Proč?

29. listopadu 2017 19:20

Jistě ho máte ještě v živé paměti jako moderátora na Nově nebo jako herce ze seriálů Rodinná pouta či Ordinace v růžové zahradě. Tomáš Krejčíř už ale řadu let není součástí šoubyznysu a se svou ženou, lékařkou Petrou, se věnuje rodinnému podnikání.

 

Světla ramp mu zjevně nechybí. „Na nějaké stýskání nemám čas,” svěřil se nám Krejčíř na přehlídce Beaty Rajské. Herecké umění ho ale v určité míře neopouští ani v businessu. „Realizuji se, máme sto zaměstnanců. Stále vlastně musím něco hrát. Člověk stále hraje nějaké role. V mém publiku sice ještě není dvě stě padesát diváků jako v divadle, ale třeba jich jednou tolik bude,” říká s nadsázkou Krejčíř, který si zatím nedovede představit, že by se vrátil k herecké profesi. „Možná si někdy pro radost něco zahraju s lidma, kteří jsou mi blízcí. Dvacet let jsem byl v šoubyznysu a myslím, že je to povolání pro mladší ročníky.”

Nezávidí mu bývalí herečtí kolegové úspěch? „Moji bývalí kolegové vědí, že podnikání je pakárna a v jistém smyslu hrdinský způsob obživy. Člověk je někdy v práci až dvacet hodin denně, což ti herci mají poněkud volnější a hezčí. Úspěch je vždycky něčím podložený, buď potem, krví a prací nebo nějakými kličkami mezi zákony nebo jiným způsobem, ale vždycky je to zaplacený,” říká Tomáš Krejčíř. 

 

Náhledy fotografií ze složky Rybaření s taťkou