Jdi na obsah Jdi na menu

Týden

28. 11. 2017

Moderátorka Gabriela Partyšová (39) se objevila na Českém slavíkovi bez stále ještě svého muže Daniela Ferenbauera, se kterým se rozešli. Přesto moderátorka stále nosí snubní i zásnubní prsten a tvrdí, že se stále milují. Rozumíte tomu?

 

"Necítím se single, mám muže ve svém srdci, je tu se mnou. Myslím svého muže. Nevím, kdy nastane odchod ze srdce. Je možné, že také ne. Zkus se zeptat mého srdce. Se mnou žije, komunikuje, já hlas srdce poslouchám," řekla Super.cz Patyšová.

"Jsem spokojená, skoro čtyřicetiletá žena. Slyšela jsem, že kolem čtyřicítky jsou ženy už velký holky, dívají se na věci s nadhledem. Je to pecka. Cítím se nejlíp ve svém životě, byť jsem rozejitá. Ale v souznění a velké lásce. Vypadá to, že jsem trošku popila na párty, ale není to tak," upřesnila Gábina.

Nabízí se otázka, že když se tak milují, proč se tedy rozcházejí. "S člověkem, kterého miluješ, nemusíš sdílet lože, nemusíš ho vlastnit a můžeš ho milovat a můžeš se s ním stýkat," snaží se vysvětlit Partyšová. "Nesdílíme jednu domácnost, dali jsme si volnost," dodala.

Rozvod zatím není v plánu. "Rozvod není v roce 2017 na pořadu dne," uzavřela. 

 

 

Jitka Čvančarová (39) je coby maminka pětileté dcerky Elenky pořád za neskutečnou šťabajznu. Svůj nefalšovaný ženský sex-appeal teď ukáže i v novém filmu Přání k mání, který brzy půjde do kin.

 

Ve vánočním rodinném příběhu sice vyměnila svou malou dcerku za většího desetiletého kluka, ale na půvabech jí to rozhodně neubralo a diváci se mají opravdu na co těšit.

Podle informací ze zákulisí bylo k natáčení použito až 236 různých kostýmů a hodně z nich si oblékla právě Jitka Čvančarová.

Hraje totiž kouzelnici a během převlékacího kouzla vystřídá hned několikery šaty. Film Přání k mání se odehrává v předvánočním období a ve stejném období poběží i v kinech, tvůrci i sama Jitka Čvančarová se ale snažili, aby film kromě vánoční nálady vynikal humorem a nadsázkou.

Její postava má proto ke kouzlu Vánoc zdravý nadhled: „Když máš byt až po strop narvanej kouzlama, tak už na žádný zázraky a kouzla prostě nevěříš,“ říká její krásná postava. A že to vnadné kouzelnici opravdu sekne, se přesvědčte v galerii.