Jdi na obsah Jdi na menu

Zkouška úplně nový příspvek dlouhý

Má snad v těle tasemnici? Laďka Něrgešová se pochlubila figurou snů. Opravdu má za sebou už dva porody?

24. listopadu 2017 5:55

Po přivedení druhého potomka na svět před rokem a pěti měsíci měla třicet těhotenských kil navíc, dnes ale moderátorka Laďka Něrgešová (41) vypadá tak luxusně, jako by shodila nejen je, ale i pár dalších k tomu. Pusťte si náš rozhovor ve videu a také si přečtěte, co nám řekla!

 

„Vážím skoro úplně na gram stejně tolik, kolik jsem vážila před porodem. Poznám to podle oblečení a váhy, takže nekecám. Jinak jsem pro to nic speciálního nedělala,“ dušuje se Laďka.

Za shození kilogramů ale prý nemůže jen péče o děti.

„Je to trošku fofr. Prostě se to tak sešlo, že aniž bych se o to nějakým významnějším způsobem přičinila, šlo to dolů. Uf! Ve dvaačtyřiceti? Klika!“ oddechla si energická moderátorka.

Už dávno má jasno v tom, že třetí těhotenství nehrozí. „V únoru mi bude těch 42, takže ptát se mě na třetí dítě je úplně bizarní. Chtěla jsem dvě děti, mám je, takže je to v pořádku. Jsem úplně saturovaná,“ přidala Něrgešová.

Byla jedním z hvězdných hostů charitativní akce Hanky Kynychové Hejbejte se a zpívejte pro děti z dětských domovů. Jako desítky dalších známých tváří se rozhodla podpořit tuhle událost, jež už pojedenácté pomáhá nasměrovat prcky se zhoršenou startovní čárou do života na tu správnou cestu.

Sama prý jako prcek průšvihářka nebyla. „Zhoršuje se to spíš se stářím. Temperamentní jsem ale byla. Mám takový pocit, že s Medou si to, co jsem dávala rodičům, vyžeru do poslední kapky. Maminka se tomu, co dostávám od Medunky, směje, že to zná a že to bude dobrý,“ dodala nesmírně energická moderátorka. 

 

Když jsme se se zpěvákem Markem Ztraceným (32) potkali na jedné charitativní akci pro děti, nešlo se nebavit o tom, jaký sám byl, když ještě škola patřila mezi jeho povinnosti. A poté, co jsme si vyslechli, uznáváme, že to s ním asi muselo být takové malé peklo na zemi!

 

„Já byl spíš pohyblivé dítě. Většinou jsem nebyl tam, kde chtěli, abych byl. Takže se na tuhle akci hodím,“ řekl Super.cz Marek, který přiznal, že být jeho rodičem asi muselo být o infarkt.

„Pamatuju si, že jsem vyhodil ve škole do povětří záchod. Voda tekla celou školou. Vím, že jsem pak dostal novou záchodovou mísu. Pak jsem tátovi ve třinácti zbořil auto, byla to totálka. Měl ho zrovna úplně nové, takže z toho nebyl úplně nadšený. Jinak jsem byl celkem v pohodě,“ řekl s nevinným výrazem Ztracený.

Na akci Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou (49) jsme se bavili také o jeho fotce od moře, na které ukázal vypracovanou postavu.

„Nijak to nepřeháním. Pomáhám si tím psychicky. Nemám ambice být vyrýsovaný a strašný sexouš. Šlo tam spíš o modré moře než o to, co bylo před ním. Do posilovny chodím rád, ale spíš proto, abych se tam vybil, vyřval a pak byl na všechny příjemný. A ne naopak,“ dodal Ztracený.